Veskimöldre “ema” – 149 Kristel Kuusk

Uueks perioodiks on valimisliiduga Koostöö – Meie Vald liitunud mitmeid uusi aktiivseid tegijaid. Üks nendest on Alliku, Laagri ja Veskimöldre piirkondi esindav Kristel Kuusk. Tutvume natuke tema tausta ja tegevustega!

Minu nimi on Kristel Kuusk, kuid tuntud veel kui Veskimöldre “ema”, ettevõtja, inimeste inimese, abikaasa ja tütre emana. Kõiki neid väljakutseid oma elus ühendan kindla veendumusega – inimeste heaolu on väärt hoolimist ja teiste heaks on privileeg olemas olla. Mida annad, seda ka saad.

Olen pikalt tegutsenud kinnisvaramaailmas, seega teerajaja olemus on mulle loomulik, sest tean, kuidas ja keda omavahel ühendada, et olulistest detailidest kerkiks kindla vundamendiga eluolu. Oma töös ja ka eraelus usun lennukatesse ideedesse, nõuan endalt kõrgeid standardeid. Minu lemmiktegevuseks on gigantsete plaanide elluviimine. Hoian oma kodukoha alati puhta ja kokkuhoidvana ning seda sõna otseses mõttes, sest panin rõõmuga käed külge vallas toimuvale “Teeme Ära” kampaaniale ja olin algataja Saue kooli toidupakkidest üle jäänud söögipoolise laiali jagamise aktsioonile.

Soovin, et kõigil oleks oma vajadustele sobiv kodukoht ja paik, kust vajadusel minna, kuhu alati tagasi tulla ja kus jäädavalt elada. Olen õnnega koos, et saan olla teejuhiks ka uutele inimestele meie vallas, seega ootan tohutu põnevusega, millist väärtust saan veel luua peagi avatava Veskimöldre uue kodukeskuse näol. Lisaks kodukeskusele juhatan vägesid ka sealses ilusalongis Veskimöldre stuudios, Gardet Prestige ürituskeskuses ja aitan kaasa Veski Marketi kaupluses.

Kui küsid, et mis on minu miks, siis kogu siin elav pere peab tundma end erilisena (ilusalong). On oluline, et kõikidel on koht, kus elu koos meeldejäävate hetkedega tähistada (ürituskeskus) ja kõik see peab meie elanikel olema siin samas (kodukeskus ja toidupood).
Lähitulevikus on unistus saada valmis ka uus Veskimöldre elamuskeskus, sest lõbutsema ja puhkama peab ka!

 

Olen uhke selle üle, et mind usaldatakse. Minu poole võib alati pöörduda!
Posted in Tutvustused and tagged , .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga