KOV 2021 – aeg välja panna uuendatud jõud!

2017. aasta kohalike omavalitsuste volikogude valimistel kogus valimisliit Koostöö – Meie Vald kindlalt kõige rohkem hääli ning on seetõttu olnud valitsev kodanikeühendus Saue vallas tervelt 12 aastat. Selle ajaga on eesotsas vallavanema Andres Laisaga tõusnud Saue vald üheks edukaimaks omavalitsuseks Eestis. Võtame tulevastel valimistel eesmärgiks ennast veelgi ületada ning jätkata seda arengut ka perioodil 2021-2025!

Oleme valda meelitanud palju ettevõtjaid, ühendanud väiksemad piirkonnad ühtseks Saue vallaks, kehtestanud vallasiseselt tasuta ühistranspordi, ehitanud esindusliku vallamaja, rajanud pikki sõidu- ja kergliiklusteid, taganud lastele lasteaiakohad, muutnud haridusasutused kaasaegseks ja neid arendanud, kehtestanud mitmed toetused neid vajavatele peredele ja inimestele, arendanud meie tervishoiuasutusi ja e-teenuseid, rajanud staadione, spordikohti, avalikke ruume, parke, hoiu- ja sotsiaalasutusi ning palju palju muud.

Tänu meile on Saue vald noorte perede seas ihaldatud kodukoht, õpilaste seas tunnustatud haridusega piirkond ning kõikide inimeste jaoks hea infrastruktuuriga omavalitsus, kus elada. Soovime järgmised neli aastat meie kodanike elatustaset jätkuvalt suurendada, just nagu oleme seda suutnud möödunud 12 aastat. Selle jaoks oleme taas ühinenud, et erinevalt erakondadest esindada just nimelt meie valla elanikke ja nende eripärasid. Meie liikmed on kõik pärit Saue vallast ning pühenduvad täielikult just meie valla arendamisele, mitte erakondlike probleemide lahendamisele. See ongi meie edu üks võtmetest – oleme kodukoha teadlikest inimestest koosnev valimisliit!

Siinkohal avaldame valimisliidu Koostöö – Meie Vald esialgse esinduse ning programmi. Lugege meie plaane ja lubadusi järgnevaks neljaks aastaks. Arvestades tagasisidet valla elanikelt, võib programm enne valimisi veel muutuda!

MEIE LIIKMED: https://koostoo.ee/liikmed/
MEIE PROGRAMM 2021-2025: https://koostoo.ee/programm/

Valimisliit Koostöö – Meie Vald

30.07.2021

Posted in Uncategorized and tagged , , , , .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga