150 Märt Meerits

Tere,

Saame tuttavaks!

Olen Märt Meerits, Saue valla elanik aastast 2001 ja pean endale eriti südamelähedaseks Laagri/Veskimöldre/Alliku/Metsavahi piirkonda, sest olen siin elanud, nende kantide arengut ise oma silmaga näinud, tundnud elanike rõõme ja muresid, mis linnalähedase elukeskkonnaga kaasnevad. Selline piirkonnaga samastumise tunne on midagi põlist ja püha, juurdumine selle kõige paremas tähenduses. Hoolin oma piirkonnast ja hoolin siin elavatest inimestest. Viimased tosinkond aastat on Saue valla valitsemises koalitsiooni põhimõttel osalenud valimisliit „Koostöö-meie vald“.

Minu isiklik veendumus on, et meie vallas on valitsemine toimunud läbipaistvalt ja kogukonna huve arvestades. Mulle endale on olnud südamelähedane ka selle valdkonna mittepolitiseeritus – valla juhtimisel tegeletakse sisuliste küsimustega ning otsustamine toimub kompetentsi, mitte maailmavaate põhiselt. See on ka üks peamistest ajenditest, miks pidasin õigeks enda kogemusi rakendada kogukonna hüvanguks.

Tööalaselt puutun igapäevaselt kokku numbritega, mistõttu kipun kõike uut nägema läbi arvude prisma. Aga olgem ausad, näha valla eelarves investeeringute taga nende kaugele ulatuvat mõju nõuab rohkem kui lihtne tabelarvutus seda võimaldaks. Sellegipoolest, piiratud ressursside keskkonnas saan omalt poolt aidata kaasa mõelda sellele, milline võimalikest valikutest on jätkusuutlikum.

Pean enda tugevusteks ja südamelähedaseks järgmisi valdkondi:

  • Planeeringud ja nende mõju olemasolevale elukeskkonnale
  • Turvalisus – piirkonna turvalisuse tagamine
  • Haridus ja võimalused noortele. Aktiivne Laagri Lasteaia hoolekogu liige
  • Korrashoid – puhas ja hoolitsetud keskkond meie ümber

Hariduskäik

1992 Gustav Adolfi Gümnaasium
1996 EBS, ärijuhtimise bakalaureus
2005 Stockholm School of Economics, Riia, ärijuhtimise magister

Abielus, 2 lapse isa

Kui teil tekkis lisaküsimusi, võite mulle julgelt kirjutada!

Kohtumiseni valimistel!